У Дніпрі стартував соціальний проєкт для жінок-ВПО “Я знаю, ти можеш”

У Дніпрі стартував соціальний проєкт для жінок-ВПО “Я знаю, ти можеш”

У Дніпровській політехніці вже третій день поспіль тривають навчальні тренінги для жінок-переселенок, які постраждали від окупації Донецької, Луганської областей та Криму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

Учасниць проєкту “Я знаю, ти можеш” навчають основам маркетингу, як створювати бізнес-проєкти та як розпочати власну справу. Для цього трененри з Німеччини та України підготували спеціальні програми та методики,  завдяки яким жінки отримають базове розуміння бізнесу.

Карантин вніс свої правки в роботу тренерів. Саме через пандемію не змогли приїхати представники німецької сторони, і свою частину лекцій їм доводиться викладати онлайн. Навчання проводиться з дотриманням усіх карантинних вимог, на чому наполягає МОЗ та керівництво вишу, де проходять тренінги.

Самі учасниці дуже різні. Їхні бізнес-ідеї теж дуже різняться. Від квіткового магазину – до культурного простору для всієї родинин в сільській місцевості. Кожен майбутній бізнес-проєкт народився, як говорять самі жінки, опираючись на власний досвід, потреби та бажання якісно змінити своє життя та життя інших людей. Світлана переїхала у 2014 році з Макіївки Донецької області. Працювала на ринку, в лікарні. Але коли дізналася про проєкт “Я знаю, ти можеш”, вирішила спробувати і написати свій бізнес-план.

Для кожної учасниці передбачена менторка — жінка, яка вже досягла певних висот в бізнесі. Наставниці мають допомогти у написанні бізнес-ідей, направити на потрібну стежку та підтримати учасниць. По закінченню лекцій з бізнесу та психологічної стійкості, жінки мають захистити свої бізнес-плани. Найкращі отримають гранти у вигляді купівлі необхідного обладнання для роботи.

Проєкт триватиме до листопада. Саме тоді і оголосять переможців.

 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив