Дніпровські школярі зможуть користуватися електротранспортом безкоштовно

Дніпровські школярі зможуть користуватися електротранспортом безкоштовно

Дніпровським школярам забезпечать безкоштовний проїзд у громадському транспорті протягом усього року. Детальніше про це розповів фахівець департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Артем Трапезніков, передає видання "Відкритий".

Відомо, що вже з вересня поточного року школярі Дніпра отримають учнівські квитки нового зразка - замість картонних або паперових на зміну прийдуть пластикові з електронною базою. Дані квитки дозволять дніпровським школярам отримувати безкоштовний проїзд в будь-якому виді електротранспорту, а також 25% знижку в маршрутних таксі.

"Якщо школярі в інших містах користуються знижками на проїзд з вересня по травень, то у нас школярі їздять безкоштовно з вересня по вересень – цілий рік. І влітку, і на канікулах, обмежень немає. Це - трамваї, метро, тролейбуси. І 25% знижки в маршрутних таксі", - роз'яснив Артем Трапезніков.

Фахівець також зазначив, що учнівський квиток працюватиме також, як у майбутньому функціонуватиме картка мешканця міста, яка вже готуватиметься до впровадження.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив