Дніпро: ініціатива команди міського голови отримала схвальні відгуки від міжнародної антикорупційної мережі Transparency International

Дніпро:  ініціатива команди міського голови отримала схвальні відгуки від міжнародної антикорупційної  мережі Transparency International


Ініціатива команди міського голови Дніпра Бориса Філатова з визначення операторів паркувальних майданчиків через електронну систему ProZorro.Sale отримала схвальні відгуки від міжнародної антикорупційної  мережі Transparency International.  

«Дніпро запустив продаж місць під парковки через ProZorro.Продажі. Молодці. Простим кроком одну з найменш прозорих сфер управління комунальним майном роблять максимально прозорою. Бо буде видно хто, за яку ціну, під які умови… Молодці, Борисе Філатов та Яніко Мерило, що втілили та використали», – написав на своїй сторінці у Facebook виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин.

Дніпро одним із перших в Україні запровадить досвід електронних аукціонів у сфері управління парковками. 

Наразі це – найефективніший для міста спосіб знайти постачальника якісних послуг і започаткувати прозорий механізм отримання коштів від операторів майданчиків. На аукціон нині виставлено перші вісім парковок у різних районах Дніпра. Для цих майданчиків ще не проводили конкурсу на загальних підставах. Такий крок дніпровської мерії підтримали також Олександр Стародубцев, який у 2014 році розпочав одну з найуспішніших українських реформ – реформу державних закупівель, ідиректор програми інноваційних проектів Transparency International Ukraine Віктор Нестуля.

«Респект Яніці Мерило та Борису Філатову за активне просування наших принципів у місті в багатьох сферах!» – зазначив Віктор Нестуля.

Якщо перші аукціони будуть успішними, у мерії Дніпра підготують відповідну нормативну базу, щоб і надалі визначати операторів парковок на електронних торгах.

Нагадаємо, раніше Дніпровська міська рада посіла двадцяте місце у рейтингу прозорості 100 найбільших міст України від міжнародної антикорупційної організації Transparency International. 

У порівнянні з попереднім дослідженням муніципалітет поліпшив свій показник і піднявся на 46 позицій.

Дніпровська міська рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив