ДНІПРО: КОМАНДА ДНІПРОВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ПОСІЛА ДРУГЕ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ

ДНІПРО: КОМАНДА ДНІПРОВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ПОСІЛА ДРУГЕ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ

Збірна команда соціального проекту «Університет третього віку», який реалізується у Дніпрі за підтримки міського голови Бориса Філатова, посіла друге місце на Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я». 

Крім цього, дніпровські спортсмени поважного віку вибороли 11 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі в індивідуальних змаганнях. 

Фестиваль відбувся 22-23 серпня у м. Луцьку. У змаганнях взяли участь 8 команд з України, Польщі, Словаччини та Литви. Перше місце посіла команда міста-організатора – Луцька.

Програма змагань включала біг на 200 та 60 метрів, штовхання ядра, велокрос, велофігури, брейн-ринг, шахи та шашки, дартс. 

«Збірна команда Дніпра складалася з 20 осіб віком від 55 років. Найстаршому учаснику Володимиру Ланському – 82 роки, він посів перше місце у стрільбі. Ми показали, що наш Університет третього віку – найкращий. Дніпро представляли ветерани спорту, які довели, що й у почесному віці можна залишатися здоровим та активним. 

І на міжнародних змаганнях наше місто досягло таких високих результатів завдяки тому, що Університет третього віку працює ефективно, а головне – його студентам подобається навчатися», – зазначила Анастасія Кувайкіна, головний спеціаліст управління з питань розвитку соціального захисту населення «Університету третього віку» у Дніпрі.


джерело Дніпровська міська рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив