Жодного випадку доведення до самогубства за допомогою так званих груп смерті або інших груп у соцмережах на Дніпропетровщині не виявлено

Жодного випадку доведення до самогубства за допомогою так званих груп смерті або інших груп у соцмережах на Дніпропетровщині не виявлено

За всіма фактами дитячих та підліткових самогубств поліція проводить повне та об’єктивне розслідування. За 8 місяців поточного року на Дніпропетровщині зареєстровано 9 фактів суїцидів серед неповнолітніх та 11 фактів спроб самогубств – розповіла начальник відділу ювенальної превенції УПД Ганна Карпеченкова 21 серпня, під час брифінгу у ГУНП в Дніпропетровській області.  

«Кожний дитячий суїцид для поліції та суспільства – це резонансна подія. В поліції відкривається кримінальне провадження, в рамках якого з’ясовуються причини самогубства. Проаналізувавши проблему, можна сказати, що у більшості випадків причиною суїцидів були нестабільний психологічний стан неповнолітнього, конфлікт з батьками чи ровесниками» - розповіла Ганна Карпеченкова.

-    Хочу звернутися до всіх без виключення батьків або осіб, що їх замінюють. Ви несете повну відповідальність за своїх дітей. Щоб захистити дітей від необдуманих вчинків, раджу більше спілкуватися з ними, проводити спільне дозвілля, цікавитися, яку інформацію дитина переглядає в мережі Інтернет. Якщо помітили, що дитина має суїцидальні схильності, спробуйте налагодити довірливі стосунки та зверніться з допомогою до психолога  – наголосила вона.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив