Дніпро: перший в Україні Музей АТО відвідали більше 200 тис. людей

Дніпро:  перший в Україні Музей АТО відвідали більше 200 тис. людей

Відвідувачами першого в Україні Музею АТО в Дніпрі вже стали більше 200 тис. людей. Нині його експозиції налічують понад 5 тис. експонатів. Більшість – із пекла бойових дій на сході. 

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 «Подвиг українських військових, волонтерів та медиків на Сході України – безцінний. Він увіковічений у першому в Україні Музеї АТО. Там вже побували понад 200 тис. людей, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. Серед відвідувачів Музею – Президент України Петро Порошенко, посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, депутати Європарламенту, іноземні посли, бійці АТО, волонтери, журналісти, молодь».

Вуличну експозицію Музею АТО «Шляхами Донбасу» відкрили навесні 2016 року. На території в тисячу квадратних метрів – БТР, міномет, зенітна установка, військовий джип, башта танка, згоріла машина.

Внутрішня виставка «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини» з’явилась у січні 2017-го. Вона присвячена добровольцям, волонтерам, медикам та військовим капеланам. 

Там презентовано півтисячі фотографій та особисті речі загиблих захисників: улюблені шахи, книга, листівка до матері, розтрощений кулями телефон. У мультимедійній залі одразу на чотири стіни транслюють 20-хвилинний фільм про військові дії в зоні АТО.

Відвідати Перший в Україні Музей АТО можна щодня, окрім понеділка. Час роботи з 10:00 до 19:00. Вхід вільний. Адреса: м. Дніпро, проспект Д. Яворницького, 16.

Загалом в Музеї вже провели близько 2800 екскурсій.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив