ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

У комунальному підприємстві «Дніпровський метрополітен» наразі є понад 50 вакансій для кваліфікованих та молодих фахівців. 

У зв’язку з будівництвом трьох нових станцій метро на підприємстві планують відкрити ще близько 250 робочих місць. 

Зокрема, метрополітен потребує інженерів, технологів, конструкторів, машиністів, слюсарів, токарів, фахівців у службу руху тощо.
«Запрошуємо спеціалістів, молодих фахівців на роботу до нашого комунального підприємства. Зі свого боку обіцяємо дотримання всіх законодавчих норм згідно з Кодексом законів про працю, соціальних гарантій щодо праці та стабільну виплату заробітної плати. За останні три роки зарплата на підприємстві зросла утричі. Зараз її середній розмір – понад 9 тис. грн. До кінця року планується збільшення зарплатні до 15%», – сказав під час виїзної прес-конференції 10 серпня директор КП «Дніпровський метрополітен» Андрій Ліпьошкін.
Посадовець також зазначив: на підприємстві працює технічна школа для робітників. Там вони проходять підготовку, атестацію та підвищують свою кваліфікацію. 

Тож комунальне підприємство готове приймати молодих фахівців після профільних технікумів та закладів вищої освіти і навчати практичних навичок. Термін навчання залежить від спеціальності. Він може коливатися від 3-4 місяців до максимум 2 років – саме стільки потрібно, щоб підготувати машиніста електропоїзда.

«Тому у зв’язку з будівництвом трьох нових станцій метро ми вже зараз готові брати фахівців на роботу», – додав Андрій Ліпьошкін.

Підприємство «Дніпровський метрополітен» знаходиться за адресою:вул. Курчатова, 8.

Нагадаємо, у червні минулого року міський голова Дніпра Борис Філатов дав старт активній фазі добудови метрополітену. Контрактом між мерією та турецькою компанією Limak передбачене спорудження станцій «Центральна», «Театральна» та «Музейна».

джерело Дніпровська міська рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив