У ДНІПРІ ПРОВЕДУТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛАЗЕР-РАНУ «ЛАЗЕР-РАН СІТІ ТУР 2018»

У  ДНІПРІ ПРОВЕДУТЬ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛАЗЕР-РАНУ «ЛАЗЕР-РАН СІТІ ТУР 2018»

9 вересня, на День міста, у Дніпрі в рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця» на території Фестивального причалу відбудуться змагання всеукраїнського масштабу «Лазер-ран сіті тур 2018». Вони є частиною великого проекту Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства (UIPM), який охоплює 120 міст у різних країнах світу. 

Метою проекту є популяризація сучасного п’ятиборства шляхом розвитку його підрозділу – лазер-рану – та залучення молоді до активних занять спортом.

«У нашому місті відбудеться унікальний спортивний захід, який раніше проводився тільки у Києві. Тепер він пройде і в нас у таких масштабах. Це змагання «Лазер-ран сіті тур 2018». Для тих, хто не знайомий з цим видом спорту, поясню – це біг та стрільба із лазерного пістолета. Ми розраховуємо, що у змаганнях візьмуть участь понад 250 спортсменів віком від 9 до 70 років з різних міст України», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Кожному з міст, у яких проводитимуться змагання, Міжнародний союз сучасного п’ятиборства дарує набір обладнання для цього виду спорту – лазерні пістолети та мішені. 4 набори вартістю близько 100 тисяч гривень отримала й Дніпропетровська обласна федерація сучасного п’ятиборства. 

«Це обладнання, на перший погляд, просте, але воно професійне та сертифіковане. Його використовують для тренувань та проведення змагань різного рівня. Із цими пістолетами можна змагатися і в закритих приміщеннях, і на відкритих територіях при великому скупченні людей, адже це цілком безпечна стрільба», – підкреслив Ігор Панін, президент Федерації сучасного п’ятиборства України. 

Сучасне п’ятиборство включає п’ять різних змагань, які проходять в один день. Це плавання, фехтування, верхова їзда та заключний етап – лазер-ран. 

«Спортсмен біжить 4 дистанції по 800 метрів і паралельно цілить по мішенях. Що швидше це буде зроблено, то ближче до перемоги», – розповів Сергій Тімарєв, президент Дніпропетровської обласної федерації сучасного п’ятиборства.

Програма змагань у Дніпрі складатиметься з двох частин – чемпіонату України з лазер-рану серед професійних спортсменів та відкритих змагань, у яких кожен охочий зможе взяти участь та спробувати себе у цьому виді спорту. 

«У Дніпрі ми розвиваємо масові види спорту, наприклад, лазер-ран. Наше завдання зробити так, щоб мешканці міста любили спорт, займалися ним і розуміли, що спортивне життя – це чудово», – додав Олександр Шикуленко.джерело: Дніпровська міська рада
Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив