ДНІПРО: НАГОРОДИЛИ ПАТРУЛЬНОГО

ДНІПРО: НАГОРОДИЛИ ПАТРУЛЬНОГО

Сьогодні, 6 серпня. у мерії Дніпра нагородили патрульного поліцейського Олександра Цуканова, який врятував чоловіка від вибуху гранати. Він отримав почесну грамоту за відвагу та матеріальну винагороду.

«Від імені міського голови Бориса Філатова та міської ради висловлюю Вам подяку за героїзм, сміливість та рішучість. Не кожен може, як Ви, ризикнути власним життям заради безпеки людей поруч. Я вважаю, що Ваш вчинок заслуговує на повагу. Дякуємо!» – сказав заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

5 серпня Олександр Цуканов приїхав на виклик на вул. Іларіонівську, де чоловік тримав у руках гранату без чеки. До приїзду вибухотехніків, щоб запобігти розриву гранати, патрульний тримав руки чоловіка близько 40 хвилин. У результаті ніхто не постраждав.

«Коли ми приїхали на виклик, побачили чоловіка, який кричав, що зараз викине гранату, бо більше не може її тримати. Ми з напарником вирішили його заспокоїти та зафіксувати гранату своїми руками. Мій напарник перемотав зверху скотчем наші руки. Я розумів, що граната може розірватись, але сподівався на краще. Зараз намагаюсь усвідомити, що трапилося. Не вважаю себе героєм, я просто робив свою роботу», – розповідає Олександр Цуканов.

джерело: Дніпровська міська рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив