У ДніпроОДА відбудеться зустріч з автором бестселера про Ілона Маска

У ДніпроОДА відбудеться зустріч з автором бестселера про Ілона Маска

Він – один із найвпливовіших у світі оглядачів, який пише про новітні технології. А ще – автор бестселера «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє». Ешлі Венс приїде до Дніпропетровської облдержадміністрації, аби зустрітися із мешканцями області. Вхід на творчий вечір безкоштовний, слід лише заздалегідь зареєструватися. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«У ДніпроОДА вже побували десятки відомих, цікавих та неординарних особистостей, яких люблять мешканці області. Це й актори, й поети, й співаки. Наступного тижня організовуємо нову творчу зустріч – цього разу із журналістом та письменником Ешлі Венсом, який приїде до України вперше. Він відповість на питання залу та підпише книги всім бажаючим», - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Ешлі Венс – відомий у світі технологій американський журналіст. Був кореспондентом «The New York Times» та провідним журналістом «Bloomberg Businessweek». Його роботи часто публікують в «The Economist», «Chicago Tribune», «CNN.com», «Globe and Mail», «International Herald Tribune».

У 2015 році Ешлі Венс випустив біографію Ілона Маска – «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє». Вона – про шлях всесвітньо відомого винахідника і підприємця з Південної Африки на вершину світового бізнесу. Щоб достовірно описати події, автор взяв інтерв'ю майже у 300 людей і провів понад 50 годин в розмовах з Маском. За версією «The New York Times», «Amazon Business» та «Wall Street Journal» ця книга стала бестселером №1.

Зустріч з Ешлі Венсом відбудеться 2 серпні за адресою: м. Дніпро, пр. Поля,1. Початок – о 19:00. Реєстрація – за посиланням.

Творчий вечір організовують Дніпропетровська ОДА та громадська організація «Асоціація Ноосфера».

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив