У ДНІПРІ БЮДЖЕТНИМ КОШТОМ ВІДПОЧИНУТЬ МАЙЖЕ 1,5 ТИСЯЧІ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

У ДНІПРІ БЮДЖЕТНИМ КОШТОМ ВІДПОЧИНУТЬ МАЙЖЕ 1,5 ТИСЯЧІ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

В рамках Комплексної програми соціального захисту мешканців міста Дніпра на 2017 – 2021 роки, Дніпровська міська рада забезпечує дітей пільгових категорій якісним оздоровленням.

Загалом міська рада закупила майже 1,5 тисячі путівок до таборів. 

Так, для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних малозабезпечених сімей та обдарованих дітей було закуплено 693 путівки до оздоровчих закладів України на загальну суму 7,3 млн грн. Про це під час прямої телефонної лінії 25 липня повідомив директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

«Триває направлення на санаторно-курортне лікування дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства. Закуплено 379 путівок до санаторію «Скадовськ» на суму 3,2 млн грн. При департаменті соціальної політики створено робочу групу з питань перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також санаторно-курортних закладів. Робоча група перед укладанням договору про закупівлю обов’язково перевіряє заклад на наявність передбачених умов проживання, умов харчування, готовність пляжної зони тощо», – зазначив посадовець.

джерело Дніпровська міська рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив