Дніпропетровщина: Цьогоріч капітально ремонтуємо 7 вулиць у Новомосковському районі – Валентин Резніченко

Дніпропетровщина: Цьогоріч капітально ремонтуємо 7 вулиць у Новомосковському районі – Валентин Резніченко

Вже три сільські вулиці у Новомосковському районі – із новим асфальтом та розміткою. Такий подарунок для мешканців села Миколаївка та селища Мирне зробила Дніпропетровська облдержадміністрація

Загалом у планах на 2018-й – капремонт 7 комунальних доріг у населених пунктах Новомосковського району, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Привести до ладу всі дороги в області – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. У планах на 2018-й – близько 130 оновлених вулиць. У Новомосковському районі вже капітально відремонтували три комунальні дороги. До кінця року зробимо ще чотири», – зазначив Валентин Резніченко.

Вулиця Осіння у Мирному – єдина в селищі. На одній дорозі – всі 28 дворів, а ще – фап та торгівельний кіоск. Раніше асфальту там не було ніколи – лише шлак. Як непогода – і шкільному автобусу не проїхати, і місцевим – не пройти.

«Раніше боялася перечепитися на цій дорозі. А тепер іду – наче заново народилася. Вулиця – любо подивитися», – поділилася пенсіонерка із Мирного Раїса Нагар.

«Як поклали асфальт – всі зраділи, особливо діти. Навіть батькам довелося розщедритися на ролики та скейти! – сказала інша мешканка селища Олена Гречана. – Дякуємо за таку чудову дорогу!». 

У Миколаївці капітально відремонтували відразу дві вулиці – Берегову та Окружну. Обидві – на околицях села. Дороги там не ремонтували декілька десятиліть. Вони були розбиті вщент. Пересуватися останнім часом було неможливо.

«Раніше було – не проїдеш, не пройдеш. Особливо в дощ. Та тепер дорога – європейського рівня», – поділився мешканець Миколаївки Іван Полідва.

«Обласна адміністрація зробила нам дві чудові дороги. Мешканці дуже задоволені. Дякуємо за це!», – сказала голова Миколаївської сільради Ірина Полтавець.

До кінця року обласним коштом оновлять ще 4 сільські вулиці у Новомосковському районі – в Орлівщині та Новоскотуватому. 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив