Бюджет Дніпропетровщини наповнився новими коштами

Бюджет Дніпропетровщини наповнився новими коштами

Загалом обласний бюджет збільшено за рахунок трансфертів з державного бюджету на 61 385 100 грн. Нові надходження розподілили на засіданні бюджетної комісії обласної ради. Головними сферами фінансування визначили медичну ґалузь, соціальний захист та соціальне забезпечення та проекти будівництва і реконструкцій.


2 760 000 грн – покращення матеріально-технічної бази та придбання операційного столу експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії з рамкою для фіксації голови та додатковими пристосуваннями для відділення нейрохірургії № 1 (судинне) КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова”.

 

2 500 000 грн – реконструкція частини будівлі амбулаторії № 1,3 КЗ „Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги” під дитяче стаціонарне та консультативне відділення.


40 401 000 грн – на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, а саме на будівництво амбулаторій в сільських населених пунктах.


За рахунок трансфертів з місцевих бюджетів на загальну суму 17 115 800 грн, з них: співфінансування інвестиційних проектів – 10 000 000 грн (Слобожанська ОТГ);


фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (м. Покров – 5 000 000 грн; Богданівська ОТГ – 600 000 грн);


капітальний ремонт об’єктів соціально-культурної сфери – 1 500 000 грн (Покровська ОТГ).


В межах планових призначень субвенції з державного бюджету було спрямовано кошти у сумі 42 885 000 грн на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, тощо, для забезпечення надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.


Враховуючи пріоритетність інвестиційних об’єктів депутати обласної ради виділили перерозподілені кошти на:

1 084 300 грн – встановлення та капітальний ремонт протипожежної сигналізації у відділеннях КЗ „Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня” ДОР”, нового хірургічного корпусу КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І.Мечникова” та КЗ „Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром”;


9 097 000 грн — на виготовлення проектів і продовження робіт на об’єктах: реконструкція водоводів № 2, № 3 Аульський водовід і оранжерейний комплекс в м.Синельникове;


6 892 900 грн – театру ім.Шевченко, який у цьому році відзначає свій 100-річний ювілей, спрямували кошти на першочергові протиаварійні роботи по реставрації покрівлі театру.


«Робота з бюджетом області є одним з найважливіших завдань обласної ради. Усі ці спрямування проходять декілька етапів узгодження. Зараз — бюджетна комісія облради. Потім — засідання президії і остаточне голосування всього депутатського корпусу на сесії», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

джерело Дніпропетровська обласна рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив