У Дніпропетровській області втілюють масштабну програму з облаштування нових міні-футбольних полів

У Дніпропетровській області втілюють масштабну програму з облаштування нових міні-футбольних полів

ДніпроОДА спільно з Федераціє футболу України втілює в області масштабну програму з облаштування сучасних міні-футбольних полів. У 2018-му таких відкрили дев’ять – сім у Дніпрі та два в Солоному. Здебільшого їх облаштували на пришкільних стадіонах. 

Нове покриття наразі з’явилося й у Васильківській ДЮСШ. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Будівництво нових спортивних об’єктів та реконструкція вже існуючих – таке завдання ставить перед владою на місцях Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині зводимо спорткомплекси, осучаснюємо стадіони, під час реконструкції шкіл будуємо спортивні майданчики та оновлюємо міні-футбольні поля. У такий спосіб виховуємо здорову українську націю», – зазначив Валентин Резніченко.

Сучасне штучне покриття уклали на футбольному полі Васильківської ДЮСШ. Воно стійке до зношування і грати на ньому можна будь-якої пори року. Спортивний об’єкт облаштували за рахунок інфраструктурної субвенції з Держбюджету.

Сучасне поле сприятиме ефективнішому тренуванню й новим спортивним досягненням, переконані у школі.

«На цьому полі лежало покриття 10-річної давнини. За цей час воно зносилося буквально до дір. Місцями навіть утворилися ями, що неможливо було грати. Тепер поле шикарне. На ньому якісніше проходять тренування. Діти займаються із задоволенням», – розказав директор ДЮСШ Олександр Пазій.

Юні спортсмени не приховують емоцій. Зізнаються, грати на такому полі комфортно й безпечно.

«Раніше поле було дране. Бігати, пасувати та забивати голи було незручно. Сьогодні – небо й земля. Гра доставляє неабияке задоволення», – поділився 12-річний Кирило Васьків. 

Футбольне поле розміром 42 на 22. Його планують експлуатувати незалежно від пори року.

Вільний доступ – всім бажаючим. 

І діти, і дорослі можуть проводити заняття, тренування й змагання.

Наразі у Васильківській ДЮСШ займаються майже 350 дітей. Для них працюють п’ять секцій – футбол, легка атлетика, волейбол, греко-римська боротьба й бокс.

Цьогоріч на Дніпропетровщині планують почати облаштування ще 23-х новеньких футбольних міні-полів.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив