У ДНІПРІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА СУЧАСНОЇ СКУЛЬПТУРИ INSTAN.T.

У ДНІПРІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА СУЧАСНОЇ СКУЛЬПТУРИ INSTAN.T.

14 червня у дніпровському Музеї українського живопису відкрилася виставка сучасної скульптури inSTAN.t. Тут представлені роботи 15 митців із різних куточків України – Львова, Харкова, Дніпра, Києва, Одеси. Скульптури виконані зі скла, пластику, бронзи, гіпсу, каменю та кераміки. Експозиція діє у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Ми вирішили показати обличчя сучасної скульптури, – розповідає куратор проекту In.STAN.t. Наталя Ребдєва. – Тут представлено понад 50 робіт скульпторів із різних міст України. Періодично експозиція
оновлюватиметься. Ця виставка проходить уперше. Для дебюту ми обрали саме Дніпро тому, що і я, і Надія Отряжа, яка також є куратором цього проекту, родом з Дніпра».

Виставка працюватиме до 24 серпня. Після цього роботи вирушать у тур Україною.

Василь Гриневич приїхав до Дніпра зі Львова, щоб представити свої скульптури. Раніше він працював зубним техніком, але завжди мав потяг до мистецтва. На виставці представлено 6 робіт Валерія, серед них – кольорові черепи, у яких є своя історія.

«Це відтворення форм людського черепа, але не буквальне. Черепи завжди якось змінені – видовжені, розтягнуті. І це все на основі одного людського черепа, який мені подарували в академії. Спочатку я вивчав на ньому анатомію, а потім це перейшло у творче річище. Кольорові черепи зроблені з гіпсу – це матеріал, з яким досить просто працювати. Є на виставці ще й бронзовий череп, його було важче робити», – каже скульптор.

Під час відкриття експозиції у приміщенні Музею українського живопису відбувся авторський акустичний концерт талановитої композиторки Люсьєни Винокурової «Прагни до своєї мрії».

джерело: Дніпровська міська рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив