У ДНІПРІ МАЙЖЕ 300 СЛУХАЧІВ ГОТУЮТЬСЯ ВСТАНОВИТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ РЕКОРД

У ДНІПРІ МАЙЖЕ 300 СЛУХАЧІВ  ГОТУЮТЬСЯ ВСТАНОВИТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ РЕКОРД

У Дніпрі триває підготовка до масштабного танцювального флешмобу, який проведуть слухачі Університету третього віку – соціального проекту, котрий за підтримки мера Бориса Філатова вийшов на новий якісний рівень. Цієї суботи, о 19.00, на Фестивальному причалі майже 300 літніх танцівників спробують встановити рекорд України у категорії «Масові заходи». 14 червня учасники постановки провели генеральну репетицію.

Спеціально для дніпровського флешмобу було створено нову версію пісні українського гурту Нумер 482 – «Добрий ранок, Україно!». Дійство триватиме 3 хвилини 30 секунд. За цей час літні студенти виконають низку танцювальних па, а потім утворять напис «Дніпро».

«Учасники нашого флешмобу своїм прикладом показують всій Україні, що навіть у зрілому віці необхідно жити активно. Дніпру дуже пощастило з цим, адже завдяки позиції міського голови Бориса Філатова та проекту «Університет третього віку» літні люди можуть навчатися, відвідувати культурні заходи та відпочивати у заміському таборі», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Артем Нідєлько.

Репетиції розпочалися близько двох місяців тому. Хореографи розробляли всі танцювальні рухи відповідно до вікових особливостей своїх підопічних, адже понад третині танцівників – за 70 років. Найстаршому учаснику акції – 85. Подбали також і про медичний супровід.

Розробники постановки запевняють: створити таку композицію було неабияким викликом для них. Однак успіх своїх учнів нині оцінюють добре та навіть дослухаються до деяких їхніх порад.

«Вони дуже стараються, завжди намагаються потрапити в музику. Вона дуже непроста, особливо для їхнього віку. Та вони молодці. На репетиції бігли всі із задоволенням», – каже одна з хореографів Анна Малієнко.

Людмила Макуха на пенсії вже 15 років. Раніше жінка понад два десятиліття працювала на одному з міських заводів. Розповідає: на репетиціях і під час навчання в університеті зустрічає чимало колишніх колег.

«Цей флешмоб для людей, як у нас кажуть, золотого віку. Всі дуже активні й життєрадісні – ви самі бачите. Я беру участь у флешмобі, щоб довести – наші пенсіонери дуже активні. Вони живуть своїм життям. Ми будемо продовжувати так і надалі. Дуже вдячна нашому меру Борису Філатову за те, що ми маємо можливість займатися цим. Бо хочеться знову бути в колективі», – ділиться враженнями 70-річна пані Макуха.

Іще одна танцівниця елегантного віку Раїса Бикова готова руйнувати всі стереотипи про нудну старість. 40 років тому жінка переїхала з Росії до Дніпра. Тут виростила дітей та онуків. І навіть після перенесеного онкологічного захворювання не втратила смаку до життя. У свої 75 років пані Раїса є волонтером в одній з обласних організацій підтримки онкохворих. Танці даються їй легко, адже щодня вона займається гімнастикою та загартовує тіло холодним душем.

«Я отримую величезне задоволення від навчання в Університеті третього віку. Займаюся вже кілька років. Знайшла тут багато друзів. У мене не буває депресій, адже намагаюся постійно спілкуватися з людьми. Я дуже пишаюся тим, що беру участь у такому флешмобі, що мене, разом із усім містом побачать інші. Нехай всі знають, що Дніпро – прекрасне місто, і приїздять до нас у гості», – розповіла Раїса Бикова.

Довідка. Університет третього віку є інноваційним проектом, що реалізує принцип «навчання протягом усього життя». Дніпро став першим містом в Україні, де міська рада з ініціативи мера  Бориса Філатова підтримала цей соціальний проект, що допомогло йому стати більш масштабним та масовим. Нині в університеті навчається близько 5 тис. дніпрян елегантного віку. Реєстрація триває. Більше про проект можна дізнатися на сторінці в соцмережі або за телефоном: 778 03 44.


Джерело: Дніпровська міська радаДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив