«ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» НАГАДУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАТИ ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА ГАЗУ

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» НАГАДУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАТИ ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА ГАЗУ

З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ просимо споживачів природного газу зафіксувати показання лічильника газу станом на 1 число місяця та передати їх 1-5 числа. Це можна зробити будь-яким зручним способом:

  • через короткий смс-номер 7104.

У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ пробіл ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Успішно передані показання лічильника відобразяться на особовому рахунку споживача протягом трьох днів. Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.

  • через Особистий кабінет на сайті 104.ua (для реєстрації в кабінеті необхідно знати номер особового рахунку і суму останнього платежу). 
  • зателефонувавши в контакт-центр з 8 до 20.00 за телефоном: (056) 78-70-104 та скориставшись автоматизованою системою IVR. Автовідповідачем керувати легко, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «2». Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання.
  • надіславши повідомлення на електронну адресу, з зазначенням номеру особового рахунку, показань лічильника, контактного номеру телефону та адреси.

Споживачам варто перевірити, чи зафіксувались передані ними показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру.

Звертаємо увагу, що передані показання відобразяться в системі не відразу. Залежно від способу передачі – на це знадобиться від декількох годин (при передачі через Особистий кабінет на сайті 104.ua) до 5 робочих днів (електронною поштою).

Дисциплінованість при повідомленні фактичних показань лічильника і своєчасна оплата буде персональною гарантією економії часу, коректного обліку спожитого природного газу та суттєво зменшить кількість конфліктних ситуацій.

Довідка. Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки та смс-повідомлення з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.

Спеціально для споживачів газу Дніпропетровської області був створений відеоролик про способи передачі показань приладу обліку газу. 

Переглянути відео можна за посиланням https://dp.104.ua/ua/informacija-pro-kompaniju/pressroom/video/id/zruchni-sposobi-peredachi-pokazan-lichilnika-19896


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив