Дніпро: восени автівки виїздитимуть на запорізьку трасу новим шляхопроводом

Дніпро: восени автівки виїздитимуть на запорізьку трасу новим шляхопроводом

Уже цієї осені виїздити на запорізьку трасу можна буде новим шляхопроводом. Аби позбутися «петлі» через поля, на добудову об’єкту з обласного бюджету виділили понад 40 млн грн. На будівельному майданчику другої черги об’їзної навколо Дніпра побував Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Дніпропетровщину.

За словами Президента України Петра Порошенка, масштабний ремонт доріг на Дніпропетровщині став можливим, зокрема, завдяки децентралізації.

«Багато доріг будуються саме обласним коштом. Цього року вже більше 50% зведеного бюджету України будуть складати кошти місцевих бюджетів. А це і дороги, і школи, і дитячі садки, і освітлені вулиці. Там, де місцева влада ефективна, там, де вона інвестує, ремонтує, будує, мешканці мають можливість оцінити всі переваги децентралізації», - наголосив Петро Порошенко.

Додаткові кошти на ремонт доріг з’явилися і завдяки митному експерименту, додав він.

«Експеримент передбачає будівництво українських доріг за рахунок перевиконання митних надходжень, - пояснив  голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. -  Цей експеримент вже дає результати. Дніпропетровщина не збавляє темпів з відновлення шляхів. Цьогоріч зрушив з мертвої точки довгобуд – об’їзна навколо Дніпра. Обласним коштом добудовуємо шляхопровід та під’їзди до нього». 

Наразі будівельні роботи ведуть дві організації – одеська «Автомагістраль-Південь» та дніпровська «Мостстройком».

Підрядники монтують балки та збірні плити прольотної будови. Працюють ударними темпами: уже майже готовий правий бік мосту. Кажуть, мають наміри здати об’єкт в експлуатацію вже цієї осені.

«Будівництво другої черги стартувало у 2012-му, проте його призупинили за відсутністю фінансування. З тих пір при виїзді на запорізьке шосе транспорт робить «петлю» через поля. Однак це завдає незручності, бо «об’їзна об’їзної» задумувалася як тимчасова, – розказав заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області з будівництва Сергій Кочан.

 – Цьогоріч фінансування поновлено. Роботи завершені практично на 70 відсотків. Цим шляхопроводом поєднаємо дві ділянки дороги – виїзд на запорізьке шосе буде суцільний, без об’їзду».

Наступна ділянка на об’їзній – 7-кілометрова дорога на аеропорт та Південний міст. Загальна вартість робіт – майже 600 млн грн.

Головне покликання об’їзної – розвантажити місто Дніпро від транзитного транспорту.

Перша черга об’їзної довжиною 18 км була здана в експлуатацію у 2011 році.

Торік на Дніпропетровщині відремонтували майже 70 км доріг державного значення у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. 

За три останні роки в регіоні оновили й близько 500 комунальних шляхів. 

План на 2018-й – ще 130.

источник

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив