У ДНІПРІ ВІДБУДЕТЬСЯ КЛІМАТИЧНА ВЕЧІРКА

У ДНІПРІ ВІДБУДЕТЬСЯ  КЛІМАТИЧНА ВЕЧІРКА

 У Дніпрі, 13 травня, у рамках проекту «День Дій» відбудеться Кліматична вечірка, - пише 9-channel.com.

Міжнародна організація з питань екології та зміни клімату 350.org створила проект під назвою «День Дій». 
До ініціативи долучилося 188 країн світу — серед них і Україна. У нас цей захід здійснюватиметься у рамках всеукраїнського руху, який охоплює більшу частину міст країни —у кожному цей день пройде по-своєму.

Наразі у Дніпрі необхідність висвітлення та подальшого вирішення екологічних питань будуть обговорювати у молодіжному центрі “Освіторіум”, що на Лазаряна, 2 — про це розповіли представники громадської організації “Ти потрібен Україні”. 

Захід налаштований на молодь, тож у планах організаторів — так звана “кліматична вечірка” з іграми, вікторинами та дебатами на тему екології. 

Голова організації, Лілія Верьовкіна, вважає, що головною метою таких заходів є — навчити молодь думати глобально та взаємодіяти із владою у питаннях вирішення екологічних негараздів.

Лілія Верьовкіна — голова ГО «Ти потрібен Україні»: 

«Мы не можем постоянно жить, вот, просто в агрессии: что вот чиновники плохие, они нас не слышат. Потому что проблемы порой — в самих нас. Мы приходим и не можем довести информацию в короткое, сжатое время, в которое чиновник, или другой представитель власти, может нас принять. Поэтому дебаты учат, что за 15 минут я должен рассказать что, по сути, как, и преподнести проблему. Если молодёжь научится хотя бы уже преподносить проблему, то мы в дальнейшем научим их как обращаться, как писать в письменном виде документы, как обращаться. То есть будет определённая работа с молодёжью». 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив