ШКОЛЯРІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «ДНІПРО – ПРОСТІР ЧИСТОТИ»

ШКОЛЯРІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «ДНІПРО – ПРОСТІР ЧИСТОТИ»

Школи міста приєдналися до безстрокової акції «Дніпро – простір чистоти», яку ініціював міський голова Борис Філатов. 

Школярі разом з батьками та вчителями висаджують квіти й кущі, вчаться доглядати за рослинами.

«До акції «Дніпро – простір чистоти» долучились усі середні загальноосвітні заклади нашого міста – їх понад 150. Діти створили ескізи клумб, зараз висаджують квіти, доглядатимуть за ними, а вже восени ми зможемо побачити ту красу, яку вони створили власноруч. 

У жовтні-листопаді ми підіб’ємо підсумки, автори найкращої клумби, яку визначить оргкомітет, матимуть змогу поїхати на екскурсію до дендропарку», – розповіла фахівець управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Анна Яцкевич.

Учениця 8 класу школи № 132 Валерія Лійбук вважає, що квіти необхідно висаджувати для того, щоб доглядати за довкіллям: 

«У школі нас вчать любити природу та піклуватися про неї. 

Висаджуючи квіти, ми робимо кращими наше місто та школу. Приємно, коли гуляєш біля школи і бачиш, як люди захоплюються квітами, які ти висадив власноруч».

«Моя донька навчається у цій школі. Я вважаю, що дітей потрібно залучати до праці, показувати їм приклад. Ми робимо світ красивішим та чистішим.

Діти з користю проводять своє дозвілля. А коли восени вони побачать квіти, які самі висадили, я думаю, у них з’явиться натхнення робити свій двір та своє місто ще кращим кожного дня», – каже мама семикласниці Оксана Самоволик.

джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив