Депутати Дніпра ухвалили кодекс поведінки працівників міської ради

Депутати  Дніпра ухвалили кодекс поведінки працівників міської ради

Депутати ухвалили кодекс поведінки працівників міської ради Дніпра.

На сесії міськради Дніпра депутати ухвалили рішення "Про затвердження Кодексу поведінки", передає Depo.Дніпро.

У кодексі поведінки вказується, що працівники міськради Дніпра мають бути чесними, працювати в інтересах територіальної громади, бути чемними при спілкуванні із людьми та неухильно дотримуватись загальновизнаних етичних норм. Працівникам забороняється з'являтися на робочому місці та у громадських місцях у неробочий час у нетверезому стані.

Також працівникам міськради забороняється критикувати діяльність президента України, Кабінету міністрів України, посадових осіб місцевого самоврядування та давати оцінку виступам осіб самоврядування міськради Дніпра у засобах масової інформації. Забороняється створювати та поширювати матеріали, які мають неправдиві відомості та аналіз.

Також, працівники міськради мають вдягатися охайно, у одяг, що відповідає загальноприйнятим нормам пристойності.

Працівники, що працюють безпосередньо х людьми, мають вдягатися у офіційно-діловому стилі. Жінкам дозволені костюми класичного крою, що складаються із жакета та спідниці до середини коліна (на 5 см вище або нижче коліна), брюки прямі чи брючні костюми, класичні блузи та сорочки, зариті сукні. Дозволено вдягати одяг різноманітних відтінків усіх кольорів, але не більше трьох кольорів та двох типів малюнків у діловому ансамблі.

Жінкам не рекомендується вдягати одяг із глибоким декольте, вузькі та короткі спідниці та спідниці із глибокими розрізами, прозорі сукні та блузи.

Чоловікам дозволено вдягати костюм та сорочку спокійних тонів. Працівники що постійно працюють із громадянами, мають носити бейдж із ім'ям та посадою.

Для контролю за дотриманням кодексу створюється спеціальна комісія. Працівники, які порушили кодекс нестимуть дисциплінарну відповідальність. Також порушення є підставою для розірвання трудового контракту. Головою комісії призначений заступник міського голови Дніпра Олександр Санжара.

Нагадаємо, що минулого року Філатов наказав підлеглим після роботи ходити тверезими.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив