Дніпрян запрошують на творчу зустріч із відомим блогером Яном Валетовим

Дніпрян запрошують на творчу зустріч із відомим блогером Яном Валетовим

20 квітня, у Дніпровській центральній міській бібліотеці відбудеться творча зустріч  із відомим дніпровським блогером та письменником Яном Валетовим. 

Подробиці та родзинки заходу розповів митець під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград з місця подій.

Зустрічі з відомими письменниками та митцями, особисте спілкування з блогерами та публічними особами. Саме так у Дніпрі намагаються популяризувати міські бібліотеки та надати їм нового імпульсу та подиху. 

Відтак, о 17:30 у Центральній бібліотеці за адресою Воскресенська, 23 відбудеться творча зустріч із відомим письменником та публіцистом Яном Валетовим.

"Наша міська бібліотека дуже сучасна, комфортна і наповнена якісним матеріалом. Відновлення бібліотечного формату - дуже цікава ідея. 

Адже це непоганий простір для спілкування та культурного дозвілля. Особливо зараз це актуально, адже люди хочуть читати, і це зараз модно. Проте книги стали дорогим задоволенням, адже дозволити собі купувати книжки по 200-300 грн щомісяця можуть не всі. Тож запрошую усіх долучитися до корисної справи", - запросив Ян Валетов.

Усі бажаючі зможуть поспілкуватися із прозаїком про будь-що - від мистецтва до політики, задати найгостріші актуальні питання та подискутувати на ту чи іншу актуальну тему. Під час зустрічі також відбудеться розіграш книг серед слухачів, а також учасники заходу зможуть придбати кілька останніх книг автора за видавничою ціною.

Нагадаємо, у квітні минулого року Ян Валетов у Дніпрі презентував два авторських цикла – «Нічия земля» та «Проклятий».

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив