Дніпро: через перевірки, на зупинках маршруток, утворилися величезні черги

Дніпро: через перевірки, на зупинках маршруток,  утворилися величезні черги

Через перевірки, влаштовані чиновниками міськради, маршрутники відмовлялися брати стоячих пасажирів у годину "пік".

Про це пишуть користувачі "Фейсбуку", передає Depo.Дніпро.

"Диспетчер 40 маршруту Парус-Тополя повідомила, що не беруть стоячих пасажирів. Народ, скільки буде тривати це свавілля з 40 маршрутом", - пише Юлія Корнієнко.

У коментарях до посту люди обурюються, що через те, що на багатьох маршрутах міста сьогодні спостерігається подібна ситуація, вони не змогли доїхати до роботи.

Практично всі пасажири нарікають на брудні, старі і часом несправні маршрутки.

Втім, невдоволення викликає і те, що раніше ані чиновники, ані патрульні поліцейські системно не реагували на порушення перевізниками правил перевезення пасажирів, зокрема, стоячих. А взялися за це зараз, коли пасажири, які не змогли сісти у маршрутки, не взмозі пересуватися навіть пішки через те, що вулиці фактично потопають у калюжах від неприбраного снігу, що тане.

Втім, люди висловлюють надію, що збільшений до 7 грн тариф на проїзд буде відповідати підвищенню безпеки і комфорту пасажирів.

Нагадаємо, що у міськраді у березні була створена спеціальна комісія з перевірки роботи міських автобусних маршрутів. "Поліція складає адмінпротоколи, а комісія – акти перевірки. За кількістю актів ми визначимо найгірших перевізників, з якими місто розриватиме договори", – розповів начальник інспекції з питань благоустрою міськради Руслан Мороз.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив