У Дніпрі вимагають оприлюднити розрахунки нової ціни на проїзд у маршрутках

У Дніпрі вимагають оприлюднити розрахунки нової ціни на проїзд у маршрутках


На сайті міськради Дніпра була зареєстрована електронна петиція із вимогами оприлюднити розрахунки нової ціни на проїзд маршрутками міста.

Збір підписів під петицією " Проведення громадських слухань з питання транспортної мережі міста Дніпра та цін на проїзд" розпочався 5 березня 2018 року, передає Depo.Дніпро.

Автор петиції активіст Денис Селін вимагає опублікувати на офіційному Інтернет-порталі Дніпровської міської ради документи, на підставі яких готувалися зміни до транспортної мережі міста.

Від міськради вимагається оприлюднити розрахунки перевізників на підняття тарифу на проїзд пасажирів, які надавалися департаменту транспорту та транспортної інфраструктури. Зокрема, розрахунки на останні три підняття тарифів на проїзд, а саме: до 5 гривень, до 6 гривень та до 7 грн.

Активіст вимагає проведення публічних обговорень транспортної мережі міста в порядку ст. 20 Статуту територіальної громади міста Дніпра. За результатами обговорень, мережу міських маршрутів загального користування має затвердити виконком міськради Дніпра.

Також активіст вимагає проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпро.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив