Дніпро: велика біда, коли мати зловживає алкоголем

Дніпро: велика біда, коли мати зловживає алкоголем

13 лютого, близько 20-ї години спецлінії 102 зателефонував 10-річний хлопчик і попросив допомоги поліції. 

Дитина повідомила, що його п’яна мати б’є його та сестер. Патрульні миттєво прибули на місце події. Їх зустрів наляканий та заплаканий хлопчик. Він розповів, що прийшов від бабусі й побачив, як його матір у неадекватному стані душить його сестричку 2, 5 років, інша сестра 7 років намагається її захистити. Хлопчик також кинувся на допомогу. В результаті був також побитий.

Коли поліцейські зашли у помешкання були враженні суцільним безладом, який там був. На одному ліжку вже спала їхня мати. На іншому лежала найменша дівчинка. Дитина була повністю роздягнена, її тіло вкривали синці, також вони були й на голові. Поліцейські вкрили потерпілу маленьку, викликали швидку та стали заспокоювати старших дітей. Ті жалілися, що таке останнім часом стається усе частіше. Мати зловживає алкоголем, зовсім не дбає про них і не годує. І коли старші діти ходять до школи, і самі можуть подбати про себе, то найменша плаче і постійно просить їсти. Батько дітей на роботі, і не завжди може піклуватися про них. 

Коли прибули лікарі швидкої, вони оглянули найменшу дитину і підтвердили, що їй нанесені тілесні ушкодження у вигляді гематом та подряпин. 

Інспектори подзвонили чоловіку і повідомили його про те, що сталося. Той негайно приїхав додому. Він підтвердив, що його дружина часто йде з дому, а потім приходить нетвереза. Коли патрульні розбудили жінку і попросили її проїхати до відділку, та не розуміла, що відбувається. За словами патрульної Ганни Фролової, вона мала ознаки не лише сильного алкогольного сп’яніння, а й наркотичного. 

У Соборному відділку поліції охоронці порядку передали матір представникам ювенальної превенції. Батько дітей написав заяву на свою дружину за фактом нанесення нею тілесних ушкоджень дитині.

Повідомляє: Патрульна поліція Дніпропетровської області

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив