Дніпро: рибалок застерігають не виходити на тонкий лід

Дніпро: рибалок застерігають не виходити на тонкий лід

Мінлива погода, чергування тепла і морозу, як наслідок – крихкий лід на річках. Із початку року на водоймах області сталося 6 нещасних випадків – загинуло троє людей. Правила безпечного поводження на льоду нагадали в управлінні цивільного захисту ДніпроОДА.


«Тільки-но вдарили морози – любителів рибної ловлі потягнуло на лід. Проте не слід забувати про небезпеку, що приховує зимова рибалка. Цьогоріч вже маємо шість нещасних випадків і три жертви крихкого льоду на водоймах. Лише за минулі вихідні рятувальники надали допомогу 4 рибалкам, що опинилися під кригою. 

Одного з них врятувати так і не вдалося», – розповіли в управлінні ДніпроОДА.

Фахівці нагадали першочергові правила поводження на замерзлій поверхні водойми. Перш ніж ступити на лід – переконайтеся в його міцності. Та ні в якому разі не робіть це ударом ноги. Якщо крига почала тріщати, не біжіть, а відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.

Не слід збиратися на льоду великими групами, а особливо – залишати без нагляду дітей.

«На жаль, іноді під лід потрапляють школярі. Батьки повинні роз’яснювати дітям небезпечність розваг на крижаній поверхні водойм», – підкреслили фахівці управління цивільного захисту.

Рятувальники також категорично застерігають від вживання алкогольних напоїв під час відпочинку на льоду.

джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив