В'язана ялинка і сніговик з капусти: Як на Дніпропетровщини створювали новорічний настрій

В'язана ялинка і сніговик з капусти: Як на Дніпропетровщини створювали новорічний настрій

Окрім традиційних ялинок, встановлених місцевою владою, мешканці регіону своїми руками створювали оригінальні символи Нового року.

Цього року Новорічні свята минули без снігу, тож святкового настрою мешканцям регіону додавали сяючі вогнями ялинки і прикрашені гірляндами міські вулиці.

В обласному центрі новорічних красунь встановили декілька: на центральній площі, у парках Глоби і Шевченка, у сквері біля ДніпроОДА, у районах міста.

Звання найвищої в області живої ялинки залишається за 26-метровою конструкцією у парку Глоби, яку прикрасили сосновими гілками. Ялинку обертає навколо вісі спеціальний механізм.

Центральну площу Дніпра прикрашає 30-метрова штучна ялинка, біля якої розташувався розважальний майданчик з фут-кортом. Також на площі Героїв Майдану встановили фігури казкових героїв і чисельні гірлянди.

Вражаюче новорічне містечко під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації вже котрий рік радує містян.

3-D лазерна ялинка, яку показали дніпрянам на Різдво на майданчику перед Театром опери та балету, була відшкодована організаторам за рахунок міського бюджету і обійшлася у понад 500 тис. грн.

джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив