Щасливі місця Дніпра

Щасливі місця Дніпра

Кілька чарівних локацій Дніпра, де загадане у передноворічну чи Різдвяну ніч — обов’язково здійсниться!

Чарівний курган

«Дерево кохання» біля мосту на Монастирський острів, будинок чаклуна на вул. Орловська, 6, особняк «з жабами» на вул. Писаржевського, 5 (будівля Вюрглера) та багато інших місць приваблюють своєю містичністю в Дніпрі. Однак, у багатьох з них не дуже «щаслива» енергетика. Малоймовірно, що, наприклад, мурована жаба, встановлена на будинку людини, в родині якої втопилася донька, допоможe здійснити бажання. Тож напередодні Нового року ми відправились шукати щасливі місця. У цьому нам допомогли сучасні біоенергетики — пан Федір Крум та його помічниця пані Ганна.

— Дніпро — одне з найпотужніших енергетичних місць на землі. Дивно, що в центрі немає певного унікального фонтану, в який би туристи кидали монетки… — розмірковують наші знайомі.

— Проте, у нас є «Шар бажань» на набережній! Можна ж і з нього кидати монетки в річку? — цікавимося.

— Так. Можна. Набережна — добре місце, але занадто мало там лишилося первісного, того, що надає людині сили, поєднує минуле з майбутнім, — пояснює пані Ганна та додає: — Не засмучуйтеся, «щасливі місця» існують у кількох точках Дніпра. Одне з них знаходиться саме навпроти Фестивального причалу — це рештки кам’яного берега старого Дніпра, над ним нині вивищуються споруди новобудов.

— Там за часів Катеринослава був курган, — розповідає пан Федір. — Поруч нього, ще наприкінці 90-х років, стояла невеличка сільська хатка знахарки. Ця жінка була своєрідною охоронницею цього місця! До неї приходили люди, котрі не мали дітей, і вона завжди допома­гала. Жінки повинні були провес­ти ніч на кургані, й тоді ставалося диво — згодом вони вагітніли. Тож і сьогодні тут можна загадати про дітей, кохання, родинне щастя…

Гармонійне перехрестя

— Подібне ж «сильне місце» є й на Монас­тирському острові, поруч із пам’ятником Тарасові Шевченку (між пам’ятником та водоспадом). Тут будь-яке бажання справдиться! — запевняє пані Ганна.

— Але чи у центрі Дніпра є де загадувати бажання? — запитуємо.

— На розі проспекту Яворницького та вулиці Короленка колись протікала мальовнича річечка й зливалася ще з одним чистим струмочком. Тож жителі Кате­ринослава полюбляли тут гуляти. Згодом поруч збудували так званий Будинок Хрінникова — нині готель «Україна». Не один рік навпроти вирує «Алея майстрів». Невипадково вона утворилася саме тут! Бо тутешня площа має  щасливу енергетику й неабияк гармонізує людей. 

Тож, якщо прийдете сюди близько 12-ї години ночі перед Новим роком і загадаєте бажання — усе збудеться, — зазначає Федір Крум.

Сектери розповіли: ВІСТІ придніпров"я

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив