У Дніпровському історичному музеї діє виставка «Новорічні подарунки»

У Дніпровському історичному музеї діє виставка «Новорічні подарунки»

Різдвяні та новорічні свята – це, мабуть, одні з небагатьох свят, на які з задоволенням чекають і дорослі, і діти. Свята, які сповнені у нашій підсвідомості казковістю, надією, здійсненням мрій, бажань… 

Саме про це свідчіть нам історія: людство у будь-якій ситуацій, у будь-який складний період завжди чекало на Новий рік, на Різдво, бо вірило на краще світле майбутнє, яке принесе з собою новий рік.

 Звісно, які свята бувають без подарунків? Тим паче – різдвяні або новорічні. Складно уявити. Саме тому ми презентуємо Вашій увазі маленьку історію різдвяних та новорічних подарунків: що дарували раніше і що дарують зараз? Що цінувалося, вважалося розкішшю, а що зараз ми сприймаємо, як належне: солодощі, іграшки, алкогольні напої, пахощі… Цілий різдвяно-новорічний калейдоскоп подарунків чекає вас на виставці: подивимося на звичайні речі по-новому разом.

Також, музейну виставку прикрасили роботи юних художників Дніпровської дитячої художньої школи №2. Привітання для всіх підготували наші друзі з Дніпровської дитячої музичної школи № 16. Буде цікаво та весело!

Виставка працює: кожного дня, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10.00 до 17.00 години, каса зачиняється о 16.15.

Адреса музею: просп. Д.Яворницького, 16; тел. (0562) 46-34-22.

джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив