Дніпро: черговий суд відмовився судити ватажків терористів "ЛНР"

Дніпро: черговий суд відмовився судити ватажків терористів

Справу щодо Плотницького повернули до Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Про це у "Фейсбуці" пише адвокат Віталій Погосян, передає Depo.Дніпро.

Красногвардійський районний суд Дніпра відмовився розглядати справу щодо ватажків терористів "ЛНР" Плотницького, Гуреєва, Петрушева, які обвинувачуються у організації теракту, в результаті якого під час посадки на летовище Луганська у червні 2014 року був збитий військовий літак з десантниками 25-ї бригади. У катастрофі загинули 49 українських військових.

"Отримав сьогодні судову повістку: "Апеляційний суд Дніпропетровської обл.(м.Дніпропетровськ),м.Дніпро,вул.Харківська,13, т. (056)744-25-60. Повідомляється Погосян В.Е. як Захисник, про те, що судове засідання у розгляді провадження 426/1211/17, обвинувачений: Плотницький Ігорь Венедиктович,суддя Слоквенко Г.П.призначено на 09:30 18.12.2017. 

У разі неявки без поважних причин чи неповідомлення про причини неприбуття, справа може бути розглянута у Вашу відсутність", - пише Погосян.

Нагадаємо, що 12 грудня у Дніпрі суддя Красногвардійського районного суду заявив про самовідвід у справі ватажків "ЛНР". Раніше, у Дніпрі судді "втекли" з засідання у справі ватажків "ЛНР

Це не перший самовідвід суддів Бабушкінського районного суду

20 вересня Апеляційний суд Дніпропетровської області повернув справу щодо ватажків терористів "ЛНР" до Бабушкінського районного суду Дніпра. 

Через брак суддів у Бабушкінскьому районному суді, справу передали до ВССУ. 

Вищий спеціалізований суд України повернув справу Плотницького до Апеляційного суду Дніпропетровської області, який передав справу до Красногвардійського районного суду.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив