Дніпропетровщина: невідомі проводять вирубку дерев на місці ландшафтного парку

Дніпропетровщина: невідомі проводять вирубку дерев на місці ландшафтного парку

Робітники відмовились повідомляти активістам назву компанії, на яку вони працюють, та показати їм будь-які дозвільні документи.

Про це повідомляє голова ініціативної групи садового товарищиства Галина Солодовникна своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Дніпро.

За її словами масштабна вирубка дерев невідомими почалася 28 листопада, на території між селом Запорожець та річкою Дніпро. Лісник Любимівського лісництва викликав поліцію, роботи наразі призупинено до з'ясовування всіх обставин справи.

Згідно з декількома рішеннями сесій облради, землі біля села Запорожець були зарезервовані під охороняємий природно-історичний ландшафтний парк "Дніпровські пороги".

"Спочатку СФГ "Рой" хотіло побудувати термінал на землях лісництва прямо в затоці. Після нашого запиту Синельниківське лісництво своє "погодження" швиденько відкликало, а господарство "пересунуло" проект на пару сотень метрів. Але проблему це все одно не вирішило", - пише Солодовник

Активістка стверджує, що вже кілька років ініціативна група садівничого товариства "Тягинка" веде боротьбу за збереження затоки і надсилає запити до всіх можливих інстанцій. За її словами, усі відповіді обласних та районних інстанцій зводяться до того, що проекти будівництва ніякими фірмами надані не були, та таке питання ніколи не розглядалося.

Нагадаємо, декілька місяців тому ОДА презентувала будівництво зернового річкового елеватора у селі Запорожець Синельниківського району.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив