Дніпро: оновили Алею Пам’яті героїв Майдану та АТО

Дніпро: оновили Алею Пам’яті героїв Майдану та АТО

У  Дніпрі, вчора 23 листопада,  оновили меморіальний комплекс Алею Пам’яті героїв Майдану та АТО.

 

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook голови обласної ради Гліба Пригунова.

«Після того, як була відкрита Алея пам’яті загиблим Героям Небесної сотні та Героям АТО, ми планували демонтувати старі дошки, встановлені активістами одразу після трагічних подій,» - розповідає Гліб Пригунов – «Але до нас почали звертатися родини загиблих із пропозиціями, залишити старий Меморіал пам’яті. Тож було прийняте рішення оновити його, підібрати нові фото, зробити їх в єдиній стилістиці. І все це виключно руками родичів загиблих.»

Голова обласної ради зазначає, вирішив підтримати ініціативу родичів загиблих, бо впевнений – старий меморіал, зроблений власноруч – це особистий внесок кожної родини у збереження пам’яті рідних.

Замість старих, вицвілих фотографій з’явилися 4 нових плакати з портретами загиблих на Майдані. Фото Героїв розподілені по плакатам в залежності від дати їх смерті.

У майбутньому волонтери планують розмістити ще п’ять плакатів і два банери, присвячені подіям революції Гідності на розстрілам на Майдані.

Нагадаймо, що нещодавно Президент Петро Порошенко відвідав Алею Пам’яті героїв Майдану та АТО та вшанував пам'ять загиблих героїв.

джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив