Дніпро: активіст-"сбушник" поранив чоловіка

Дніпро: активіст-

Секретар громадської організації, яка займається боротьбою з наливайками та залами ігрових автоматів, у бійці поранив чоловіка.

Про це передає Depo.Дніпро.

Секретар громадської організації "Вільна Доля" Денис Розов дев'ять разів поцілив з травматичного пістолета "Форт-12" у чоловіка під час бійки. Активіст також назвався секретарем громадської наглядової ради при УСБУ в Дніпропетровській області.

Організація "Вільна доля" протягом року займалась ліквідацією незаконних наливайок та залів ігрових автоматів. До 9 травня провела численні акції за відставку тодішнього керівника ГУ національної поліції України в Дніпропетровській області Ігоря Репешко. Денис Розов брав активну участь у акціях.

Після відставки Репешка організація продовжила боротьбу з незаконними залами ігрових автоматів, але акції проти керівництва поліції не проводила.

Розов у якості секретаря громадської наглядової ради при УСБУ в Дніпропетровській області брав участь у прес-конференції, на якій політичні партії породжувались про недопустимість використання політичної символіки на 9 травня.

Має особисті дружні стосунки з активістами "Національного корпусу".

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив