Порошенка відкрив в Дніпрі дитячу лікарню

Порошенка відкрив в Дніпрі дитячу лікарню


У Дніпрі після капітальної реконструкції відкрили педіатричний корпус Центру матері і дитини їм. професора Руднєва. 

Відкриття сучасної лікарні відбулося 20 листопада за участю Президента України ПетраПорошенка, повідомляє прес-служба Дніпропетровськоїобласної державної адміністрації.

"Центр матері і дитини - це спільний проект держави і регіону. Це результат моєї програми - децентралізація, коли община сама визначає свої пріоритети і направляє туди засоби", - сказав глава держави на церемонії відкриття, додавши, що на повну реконструкцію лікарні було виділено близько 80 млн гривен.

Крім того, Порошенко назвав подію "гарним початком реформи в медицині" і подарував Центру сертифікат на нове устаткування.

У свою чергу, глава ДнепрОГА Валентин Резниченко пообіцяв відкрити наступного року нове хірургічне відділення.


"Щорічно ми відкриваємо по одній обласній лікарні. Реконструюємо медустанови, які не бачили ремонту десятиліттями. Нове життя вже отримала обласна дитяча поліклініка, тепер - Центр матері і дитини ім. Руднєва, наступного року відкриваємо нове хірургічне відділення", -сказав глава області.
У реконструйованому корпусі налічується 45 місць для постійного перебування малюків з мамами і ще 15-денний стаціонар. Кімнати - яскраві, в кожній палаті -власний санвузол, поручні, кнопка для виклику медсестри, сучасна вентиляція, нові меблі. У Центрі встановлено сучасне устаткування.
"Якщо малюкам потрібна реабілітація, таку допомогу вони отримають в нашому Центрі. Це медикаментозне лікування,  масажі, бобат-терапия -цілий комплекс послуг, що мінімізують наслідки хвороб, прискорюючих одужання. 

Такий підхід застосовується у провідних німецьких клініках. Ми будемо першими в Україні, хто реабілітовує пацієнтів з першого дня їх життя", - заявив головний лікар установи Ігор Македонський.

джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив