НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ БАТЬКИ ПОКИНУЛИ ШКОЛЯРКУ В ЛІКАРНІ ПІСЛЯ ПОЧУТОГО ДІАГНОЗУ

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ БАТЬКИ ПОКИНУЛИ ШКОЛЯРКУ В ЛІКАРНІ ПІСЛЯ ПОЧУТОГО ДІАГНОЗУ

Дитину виходжують медики та волонтери, а остаточно врятувати планують за кордоном.

Покинута в "Охматдиті" 11-річна Карина потребує термінового лікування закордоном

Карина Агріпішина з Дніпропетровщини майже п’ять років живе в лікарні, відколи потрапила туди з діагнозом хронічна ниркова недостатність. Дитина самотужки бореться за життя, бо рідні фактично покинули її напризволяще, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.


Маленька пацієнтка тепер має лише куточок у лікарняній палаті, де є іграшки, диски та колекція лаків для нігтів. Рідної домівки в неї нема – багатодітні батьки просто забули про дівчинку, відколи почули її діагноз. «Мама один день побула зі мною і поїхала. А тато до мене не приїжджав. Я побачила його фотки, мені показав брат, як він робив татуювання – я сказала йому, що краще б ти приїхав до мене, а не зробив татуювання», - каже Карина. 

Зараз життя дитини рятують медики та волонтери: замість її нирок щодня працює подвійний діаліз. Таке навантаження, кажуть лікарі, маленький організм може не витримати, тож єдиний шанс вижити – це знайти рятівну нирку. Та виявляється, через юридичну тяганину з рідними Карини отримати дозвіл на операцію до останнього було неможливо. Декілька місяців тому маму дівчинки позбавили батьківських прав, в дівчинки з’явились опікуни, тож тепер вона офіційно може їхати на лікування за кордон. 

Білоруські медики вже озвучили суму, необхідну для операції – 70 тисяч доларів. Зібрати такі кошти можна лише завдяки небайдужим людям. Стати донором могли і рідні, волонтери твердять, що неодноразово просили про це дорослих братів, однак ті так і не пристали на цю ідею. 

«Ми телефонували в присутності Карини до братів, додзвонилися Кості. По телефону нам сказав, що погоджувався стати донором, але потім ми вже призначили дату, коли він приїде, і після цього телефон перестав відповідати», - кажуть помічники Карини. 


джерело: https://tsn.ua/ukrayina/na-dnipropetrovschini-batki-pokinuli-shkolyarku-v-likarni-pislya-pochutogo-diagnozu-1008990.html

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив