На пляжах людно і не скрізь чисто

На пляжах людно і не скрізь чисто

Пляжі міста виглядають як і рік тому, але влада обіцяє великі зміни до наступного літа.

Разом із приходом літа в Дніпрі стартував купальний сезон. В цьому році в межах мегаполісу городяни традиційно зможуть відпочивати на трьох офіційних пляжах: на Монастирському острові, в парку Сагайдак (колишній Воронцовський парк) і на житловому масиві Придніпровський. "Сегодня" розповідає, як виглядають головні пляжі міста

і що думають про них самі дніпряни.

В облуправлінні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, в чиїй компетенції знаходиться видача пляжам так званих паспортів готовності, відзначають, що ніяких особливих проблем в цьому році з пляжами немає.

"Проведено аналізи води в річці, піску і води в питних фонтанчиках. Все в порядку, – зазначає начальник управління Андрій Кондратьєв. – По Монастирському острову, правда, існує проблема з туалетами, оскільки стаціонарні давно знаходяться в приватній власності і зараз не працюють. Тому там встановлюють біотуалети".

Незважаючи на те що сезон тільки починається, щодня відпочивати на міські пляжі вже приходять сотні дніпрян. Так, на пляжній зоні Монастирського острова, навіть незважаючи на будній день, ми побачили безліч відпочиваючих. "Зараз у відпустці, проводжу її в місті, так що приїжджаю сюди майже кожен день – і добиратися зручно, і інфраструктура навколо хороша, – каже відвідувач пляжу Сергій. – Вода ще прохолодна, але купатися вже цілком можна".

Відзначимо, що будь-яких змін у порівнянні з минулим роком тут на перший погляд не помітно: головний пляж міста зустрів нас знайомими жовтими тентами-грибочками, старими роздягальнями та питними фонтанчиками, що лишилися з радянських часів. Великі питання виникають і по чистоті – на піску то тут, то там, зустрічаються сміття і порожні пляшки.

"Прибиральники начебто ходять, я бачила, – зазначає відпочивальниця Тетяна. – Але людей тут завжди багато, а вони у нас такі, що після себе їм прибирати часто лінь. Так що до води йду акуратно, щоб на скло якесь не наступити". До речі, при вході на пляж тут можна взяти напрокат шезлонги – за день користування тут просять 35 грн. Втім, після нетривалого торгу, нам вдалося збити цю ціну до 30 грн.

Менш людно виявилося на другому за популярністю пляжі Дніпра і головній річковий зоні відпочинку його лівобережної частини – в парку Сагайдак. Відзначимо, що пісок тут виглядає на порядок чистіше, але, можливо, це якраз і пов'язане з меншою кількістю відпочиваючих. "Я живу в центрі, але купатися і загоряти завжди сюди приїжджаю, – каже нам городянка Юлія. – Тут зазвичай спокійніше, ніж на Монастирському".

До слова, якщо в цьому році на пляжах Дніпра практично нічого не змінилося, то ось до наступного сезону міська влада виношує на їх рахунок масштабні плани. "В наступний сезон ми збираємося здивувати городян реконструкцією пляжів і якістю послуг, – анонсував мер міста Борис Філатов. – Зараз проекти перебувають на стадії узгодження".

Пише видання: http://ukr.segodnya.ua

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив