З'явилися подробиці потрійного розстрілу людей на Дніпропетровщині

З'явилися подробиці потрійного розстрілу людей на Дніпропетровщині

Нове - про потрійний розстріл на Дніпропетровщині. Доки поліція шукає вбивць, саме нашим журналістам вдалося вийти на єдиного і найціннішого свідка зухвалої розправи над родиною Миколи Бондаренка - депутата і бізнесмена з Нікополя.

Напередодні вночі чоловіка разом з товаришем-охоронцем невідомі - розстріляли біля його ж кафе. Потім приїхали до оселі жертви, аби вбити ще й дружину.

Жінці - вдалося вижити тільки дивом.

Послухайте тільки, що вона розповідає, і кого впізнала нападниках! Моторошна і разюча правда про мотиви убивства - з перших вуст.

Вогнепальне проникаюче поранення грудної клітини, велика крововтрата та пробита кулею легеня. Це Валентина Збицюк -дружина розстріляного нікопольського бізнесмена Миколи Бондаренка. Після зустрічі з убивцями чоловіка - їй просто

дивом вдалося вижити. Медики кажуть - характер поранення свідчить про єдине - її чітко планували відправити на той світ. Слідом за чоловіком.

Тепер вона - єдиний та найцінніший свідок зухвалого розстрілу. Адже бачила нападників. Жінку прооперували та тримають у лікарні - під охороною поліції. Кого вона впізнала у вбивцях? Ті -не врахували лише дива. Злочинці діяли настільки впевнено, стріляли так професійно, що навіть були без масок на обличчях! Жінка каже - ще і у формі! Приватної охорони.

Це була автоматна черга. На місці розстрілу поліція нарахувала 8 гільз калібру 7,62. Три дісталися власнику кафе, інші п'ять - зрешетили тіло 45-ти річного випадкового свідка, того самого охоронця, який першим примчав на допомогу.

Нападники навіть не намагалися обібрати кафе. Викрали лише автомобіль жертви - білий позашляховик. І одразу ж оїхали до будинку своєї жертви - вбивати вже його дружину Туди планували ввійти під виглядом правоохоронців.

У поліції потрійний розстріл - розслідують як навмисне вбивство. Але деталей - не розголошують. Мотивів у вбивць, кажуть, було достатньо. А будь-яке зайве слово може завадити пошуку убивць.

Джерело: nnovosti.info

[embed]http://www.youtube.com/watch?v=oN_KfVj3-bQ[/embed]

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив