До зупинки готуються ще дві "антрацитові" ТЕС

До зупинки готуються ще дві

Через блокаду готуються до зупинки ще дві "антрацитові" ТЕС.

Зміївська ТЕС та Криворізька ТЕС, які працюють на вугіллі антрацитової групи мають низькі запаси антрацитового вугілля.

Про це Depo.Дніпро повідомили у прес-службі ДП "Укренерго".

Станції технологічно готові до припинення генерації електроенергії. 3 6 квітня планується зупинка Зміївської ТЕС, орієнтовно з 11 квітня (після завершення опалювального сезону в регіоні) – Криворізької ТЕС.

Ці станції припининять виробництво електроенергії, як і Трипільська, і Придніпровська ТЕС, внаслідок низьких запасів антрацитового вугілля на складах.

За заявою "Укренерго", "ситуація у енергосистемі дозволяє це зробити. Опалювальний сезон завершено, отже станція може припинити генерацію без відчутних наслідків для споживачів регіону".

"Об'єднана енергосистема України працює в сталому режимі, ситуація повністю контрольована. Пікові навантаження покриваються за рахунок генерації блоків ТЕС, що працюють на вугіллі газової групи, а також ГЕС та ГАЕС", - додають у державному підприємстві.

Нагадаємо, що блокаду вугілля 5 квітня зупинилася Придніпровська ТЕС. У Дніпрі через зупинку ахметівської ТЕС відключили гарячу воду. В компанії Рината Ахметова "ДТЕК" вирішили перевести Придніпровську ТЕС на імпортне вугілля.

 

 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив