Змінена робота світлофора і дорожні знаки

Змінена робота світлофора і дорожні знаки

У поліції Дніпра розказали про зміну режиму роботи Старого мосту.

Через збільшення навантаження на Амурський (Старий міст) через ремонт центрального мосту змінена робота світлофора і дорожні знаки.

Про це повідомив командир роти патрульної поліції Дніпра Станіслав Богун, передає Depo.Дніпро.

Знятий знак "В'їзд заборонений" на трамвайні колії, встановлені чотири нових знаки, які дозволяють рух всім транспортним засобам, окрім вантажних автомобілів.

За словами поліцейського, змінений режим роботи світлофора на пр. Воронцова по напрямку на міст – час руху збільшений до 90 секунд.

По буднях з 17:30 до 19:30 по обидва боки Амурського мосту стоять регулювальники. Залежно від потоку машин, на розсуд поліції, можуть поставити регулювальника і в інший час доби.

Також регулювальники працюють і на іншому завантаженому відрізку дороги – на з'їзді з Кайдацького мосту на перехресті Донецького шосе і вул. Шолохова.

Нагадаємо, що до 1 червня центральний міст Дніпра буде відкритий тільки для громадського транспорту, а влітку міст перекриють повністю. Пасажири громадського транспорту задоволені – міст порожній, водії приватного транспорту, навпаки, рахують години у заторах.

 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив