Cитуація щодо сказу на Дніпропетровщині залишається напруженою

Cитуація щодо сказу на Дніпропетровщині залишається напруженою

На Дніпропетровщині виявили 27 потенційних місць сказу серед тварин

Епізоотична ситуація щодо сказу на Дніпропетровщині залишається напруженою.

Про це повідомив начальник ГУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв, передає Depo.Дніпро.

"У 2016 році на території Дніпропетровської області зареєстровано 48 неблагополучних пунктів. Після проведення оздоровчих заходів з профілактики сказу тварин станом на 1 січня 2017 року залишилося 27 неблагополучних населених пунктів", - зазначив він.

Серед інфекційних хвороб тварин в 2016 році на Дніпропетровщині найбільш інтенсивно фіксувався не тільки сказ, а й чума свиней.

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, на Дніпропетровщині у Криворізькому районі через африканську чуму спалили 456 голів загальною вагою 36 тон. У Синельниківському районі – 15 голів, у Нікополі – 11 голів.

Сума відшкодування має скласти понад мільйон гривень. Втім, чи отримають підприємці гроші, поки невідомо. Середня вартість за одну знищену тварину мала б скласти 1333 гривні.

Нагадаємо, що у Кривому Розі і Нікополі підприємці влаштовували мітинги через неможливість торгувати м'ясом на ринках у той час, коли супермаркети тогівлю продовжували. У Кривому Розі люди перекрили дорогу і домоглися скорочення терміну карантину з 10 березня до 5 березня.

 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив