Мешканці Дніпра лякають один одного неіснуючої бандою педофілів

Мешканці Дніпра лякають один одного неіснуючої бандою педофілів

Городяни репостят оголошення з фотороботами, навіть не перевіривши інформацію.
У соцмережах знову почали активно поширювати оголошення-попередження про те, що в місті нібито діє банда педофілів, які ловлять дітей "на кошенят та цеценят". Згідно описаної тактиці, машина їде неквапно по вулиці, виглядаючи самотню дитину, з машини «випадає» кошеня або цуценя, а дитину просять допомогти спіймати його. Про таке попереджає текст, до якого  додаються і фотороботи, що робить оголошення ще більш переконливим і лякаючим для батьків.

Насправді ж, як пояснила журналісту Dnepr.Info прес-офіцер Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області, це оголошення – лише старий фейк, а в Дніпрі ніякої банди педофілів в даний час не розшукується. Безумовно, дітей необхідно вчити уважності та обережності, не спілкуватися зі сторонніми людьми і вміти правильно розпізнати і зреагувати в потенційно небезпечній ситуації. Але поширювати фальшиві оголошення, створюючи паніку, все ж не варто.

Як показав нехитрий пошук, це оголошення час від часу з'являється в соцмережах вже протягом багатьох років, в основному – в різних містах Росії (Мозир, Волгоград, Комунар, Калач, Ростов). А вже звідти він потрапляє  до нас. За однією версією, хтось із батьків ще в 2009 році в Ростові пов'язав кілька різних злочинів і вирішив, що в місті діють відразу кілька педофілів. За іншою – в місті Мозир підліток їхав у ліфті з хуліганом, який за куртку витягнув його на сходову площадку, а після натягнув на обличчя шапку і зник. Розповідь переляканої матері хлопчика шляхом «сарафанного радіо» швидко "трансформувалася" в банду педофілів з фотороботами.

Джерело:http://dnepr.info/

Фото: http://dnepr.info/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив