Тролейбуси міняють рух, котельні зберігають константу

Тролейбуси міняють рух, котельні зберігають константу

Мерія Дніпра відповіла на найгостріші запити містян.

Найбільше у негоду і в час панування морозів людей у великих містах турбують найперше два питання:
- опалення у багатоквартирних будинках та комунальних закладах,
- чи стабільно ходитиме транспорт.
Що ж, з цього приводу у мерії є оголошення і повідомлення для містян.

teplo_dneprОголошення:
22 грудня  у зв’язку з ремонтом дорожнього покриття по вул. Набережна Перемоги на ділянці від вул. Космічної до бульвару Слави з 09:00 год. до 23:00 год. тролейбуси маршрутів №№ 10,12 будуть здійснювати перевезення пасажирів до вул. Космічна.

Повідомлення:
«Наразі котельні працюють у звичному режимі, тепло подаємо до всіх житлових будинків, об'єктів соціальної сфери. На щастя, аварійних ситуацій немає, а дрібні поточні роботи намагаємося виконувати швидко», – про це відрапортував у міськвиконкомі директор КП «Теплоенерго»Андрій Клименко.

 

Нагадаємо, воно опалює 70% міста. Але окрім стабільної роботи може похвалитися ще й гнучною тарифною політикою. За словами А.Клименка, за спожите в листопаді тепло мешканці Дніпра заплатять менше: нормативний тариф становить 37,84 грн за кв. м, а фактично за листопад абоненти заплатять від 16 до 20 грн за кв. м залежно від будинку.

opalenna

Звіти інших обслуговуючих організацій цього разу не заслухали, та й сайт міськради їх не наводить. А це - ще 30% абонентів. нагадаємо, Загалом у Дніпрі послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: «Теплоенерго», «Коменергосервіс», «Теплотранс» та «Дніпропетровські міські теплові мережі».

Що ж, начебто хвилюватися нема про що? Чи може, вам, шановні жителі Дніпра, є що розповісти чиновникам щодо транспорту та опалення?

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив