У Дніпровській міській раді нагородили чемпіонів та призерів міжнародних змагань з кульової стрільби та регбійний клуб «Дніпро»

У Дніпровській міській раді нагородили чемпіонів та призерів міжнародних змагань з кульової стрільби та регбійний клуб «Дніпро»

У п'ятницю, 2 грудня, в Дніпровській міській раді подяки міського голови Бориса Філатова вручили  чемпіонам і призерам з кульової стрільби 22-их традиційних міжнародних змагань «Олімпійські надії 2016» серед юніорів.

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 1» Дніпровської міської ради посіли на цих змаганнях перше місце у складі збірної команди України. «Олімпійські надії 2016» проходили з 11 по 13 листопада 2016 року  в місті Нітра (Словаччина), в них взяли участь 285 спортсменів з 12 країн Європи.

Дев'ять дніпровських спортсменів-переможців та їх тренерів привітав з перемогою заступник міського голови Олександр Шикуленко.

«Завдяки перемогам наших спортсменів у змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівня, можна казати, що Дніпро – це дійсно спортивна столиця нашої країни. Ми дуже пишаємось вихованцями «Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1», які вибороли 13 медалей різного ґатунку», - зазначив Олександр Шикуленко.

Шістнадцятирічна Владислава Коваль на змаганнях посіла три перших місця з трьох: «Звичайно, на змаганнях хвилювалась, але завдяки підтримці мого тренера змогла зосередитись та вибороти перемогу», - розповіла спортсменка.

За друге місце у Вищій лізі України з регбі 15 подяки міського голови  вручили спортсменам регбійного клубу «Дніпро» та їх тренерам.

«Ми вітаємо команду регбійного клубу «Дніпро» Федерації регбі Дніпропетровської області, які вперше в історії нашого міста 5 листопада цього року в Києві здобули срібну медаль у Вищій лізі України з регбі 15. Ця перша перемога, як для міста так і для клубу, сподіваємося, лише сходинка до подальших успіхів в цьому виді спорту», - зазначив Олександр Шикуленко

джерело:http://dniprorada.gov.ua/2016-12-02-11-32-26

фото:Дніпровська Міська Рада

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив