В ОДА зайнялися станціями переливання крові

4 станції переливання крові устаткують новим високоточним медичним обладнанням.

Швидкість, надійність, висока точність та ефективний контроль якості крові. Це забезпечить нове обладнання, яким оснастять чотири станції переливання крові на Дніпропетровщині. Його придбають коштом обласного бюджету. Сучасне обладнання установлять вже до кінця року.

«На Дніпропетровщині 66 тисяч донорів. Ці люди не шкодують своєї крові і здають її за покликом серця. Щоб покращити якість роботи станцій переливання крові, вперше за останні роки закуповуємо сучасне обладнання. Загалом, на придбання новітнього оснащення для лікарень регіону цьогоріч в обласному бюджеті передбачили понад 150 мільйонів гривень», – зазначив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Гематологічні та біохімічні аналізатори, а також вимірювачі низької концентрації гемоглобіну – таке устаткування незабаром з’явиться на станціях переливання крові.

Новітнє обладнання передадуть у:
· Обласну станцію переливання крові, Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17 (колишня вул. Героїв Сталінграду);
· Філію обласної станції переливання крові, Кам’янське, вул. Інститутська, 6;
· Криворізьку станцію переливання крові, Кривий Ріг, вул. Медична,12 (колишня Семашка);
· Нікопольську станції переливання крові, Нікополь, проспект Трубників, 56/2.

Нагадаємо, що на  Дніпропетровщині – 66 тисяч донорів, щорічно вони здають понад 40 тисяч літрів крові. За період проведення АТО жителі регіону здали майже 5 тисяч літрів крові пораненим бійцям.

Аліна Малініна, зп інф. http://www.adm.dp.ua/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив