Реєстрацію МАФів продовжили до 30 липня

Реєстрацію МАФів продовжили до 30 липня

За тиждень в обласному центрі можуть зникнути 100 ларьків. І це попри те, що термін реєстрації МАФів продовжили до 30 липня.

За словами начальника управління реклами та торгівлі міськради Руслана Мороза, у найближчий тиждень з вулиць Дніпра зникнуть 105 ларьків-порушників. Про це він повідомив в ході прес-конференції 24 червня.
«Є велике прохання до підприємців: від 24 червня і по 30 липня все-таки знайти час для реєстрації вже існуючих кіосків. Для нових кіосків так само обов'язкова умова – паспорт прив'язки, який видається в головному архітектурно-плановому управлінні», - сказав він.
Нагадали в адміністрації й основні правила безпеки розташування кіосків: ларьок не може стояти на перехресті, пішохідному переході або затуляти виїзд автомобілів.
За підрахунками Руслана Мороза, від 500 до 1000 кіосків мать можливість узаконити свою роботу протягом наступного місяця.

dnepr_mafi
Очільник профільного відомства також закликав підприємців не користуватися послугами так званих посередників при подачі документів. Деякі нечисті на руку організації можуть неправильно оформити документи. Щоб оформити необхідну документацію, підприємцям необхідно звернутися до КП «Управління з організації контролю у сфері благоустрою та розміщення зовнішньої реклами» (вул. Надії Алексєєнко (колишня Чичеріна), 20).

І хоча процесс реєстрації продовжили, але вже зараз щодо тих підприємців, які отримали повідомлення про порушення і не вжили заходів, не удосконалили й не пересунули свій торгівельний обєкт, будуть вжиті рішучі заходи. 105 ларьків знесуть до кінця місяця, повідомили в мьскраді.

Аліна Малініна

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив