Як переукласти угоду про електронні ключі онлайн?

Як переукласти угоду про електронні ключі онлайн?

Закінчився строк чинності електронних ключів - переукладіть договір про звітування он-лайн.

Текст примірного договору про визнання електронних документів (далі – Договір) затверджено наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233. Договір є чинним з моменту його підписання та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів (розділ 6 Договору).

kluch1

Державна фіскальна служба запровадила новий електронний сервіс управління електронним цифровим підписом (далі - ЕЦП), який надає можливість керівнику вносити до системи подання документів в електронному вигляді інформацію щодо нового сертифіката керівника (до закінчення строку дії попереднього сертифікату) або бухгалтера шляхом надання Повідомлення.

До закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів, платник формує та надсилає до автоматизованої системи “Єдине вікно подання електронної звітності” Повідомлення за кодом форми J(F)1391102.

До Повідомлення додаються сертифікати відповідальних осіб, зазначених у Повідомленні, та таке Повідомлення підписується ЕЦП цих відповідальних осіб. Сформоване Повідомлення обов’язково підписується ЕЦП керівника, сертифікат якого на момент отримання Повідомлення вже наявний у системі подання документів в електронному вигляді як діючий сертифікат керівника платника податків.

У разі закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів потрібно переукладати Договір.

ГУ ДФС в області

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив