4 справи про організацію грального бізнесу передані до суду

4 справи про організацію грального бізнесу передані до суду

Справи про незаконний гральний бізнес передані дніпровськими прокурорами до суду.

За поточний період року в рамках кримінальних проваджень працівниками прокуратури та поліції  було проведено 32 обшуки. І тільки  на території Дніпра викрили 32 незаконні гральніх зали, вилучили 184 гральних автоматів, 130 системних блоків та документи, що підтверджують зайняття злочинною діяльністю. Лише упродовж минулого тижня за ініціативою прокуратури припинено діяльність 8 гральних закладів, в яких в ході обшуків вилучено 50 ігрових автоматів, 24 системних блоки та документацію.

dnepr1

Наразі встановлюються організатори незаконного бізнесу. Але уже чотири справи передані до суду і винуватці за двома з них отримали вирок.

"Органами прокуратури Дніпропетровської області направлено до суду 4 обвинувальні акти за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом", - так сказав про це під час брифінгу начальник відділу прокуратури області Сергій Лисаченко, і нагадав обставини справ, уже розглянених судами.

35-річна жінка орендувала 11 приміщень та через мережу Інтернет придбала необхідне обладнання: гральні столи, фішки, гральні автомати, системні блоки, монітори тощо для обслуговування відвідувачів. Суд визнав її винною у скоєнні кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді 204 000 гривень штрафу.

Інший обвинувачений, який організував мережу гральних залів, розташовану в трьох приміщенням, за вироком суду змушений заплатити штраф у сумі 170 тисяч гривень. Гральне обладнання зловмисників конфісковано на кошт держави.

У тпрокуратурі кажуть, що й надалі  організація ефективної протидії гральному бізнесу перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Аліна Малініна,за інф.dnipr.gp.gov.ua

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив