В історії Дніпровскьої зоозони ставлять крапку

В історії Дніпровскьої зоозони ставлять крапку

До 1 жовтня усіх тварин із дніпровської зоозони розселять по стаціонарних зоопарках.

Дніпровську зоозону вирішили закрити, а тварин, які ще залишаються тут, влаштують в інші українські зоопарки. Обіцянку, що жоден мешканець звіринця не потрапить в приватні руки, дав під час прес-конференції заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко:
«Ми закінчуємо перемовини з зоопарками по всій Україні. Вони надають інформацію, яких тварин готові прийняти. У нас є певні вимоги до утримання та транспортування кожної тварини. Наші фахівці виїжджатимуть на місце та перевірятимуть, які саме умови запропоновані. Тільки після цього ми їх відправлятимемо. Наше головне завдання – щоб тваринам було комфортно».

dnepr2

Перші на черзі - парки Києва та Миколаєва. Переселення тварин відбуватиметься коштом тої сторони, яка їх приймає. Зараз у Дніпровському зоопарку ще лишаються 97 тварин: це бурий ведмідь, по парі вовків, лисиць, єнотів та єнотоподібних собак, дві в’єтнамські вислобрюхі свинки та два диких кабани, чотирнадцять кіз, дев’ять овець, три макаки-резус, один верблюд, двійко страусів та  лань.

Нагадаємо, потреба в таких діях виникла через жахливу ситуацію із санітарією зоозони й небезмекою зараження пляжів та територій.  Отож, після розселення тварин територія зоозони буде  реконструйована, там проведуть екореабілітацію. Про створення нового звіринця у Дніпрі найближчим часом не йдеться взагалі. Тому працівникам зоозони запропонують роботу в КП «Поводження з безпритульними тваринами».

Олеся Штефан, за інф. dniprorada.gov.ua

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив