Змагання веслувальників-юніорів почалися

Змагання веслувальників-юніорів почалися

15 червня о 12.00 на веслувальному каналі пройшло  урочисте відкриття чемпіонату України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

У Дніпропетровську (Дніпрі) з 14 по 17 червня на веслувальному каналі (вул. Набережна Перемоги, 69а) триває Чемпіонат з веслування у юніорів.  Офіційна церемонія відкриття пройшла сьогодні о 12:00.

dnepr_bajdarki

Як повідомляє портал Обласної адміністрації, це - знакова подія і для регіону, і для юних спортсменів:
"Після Особистого Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, де брали участь Чемпіони Олімпійських ігор, Чемпіони Світу та Європи, приймають естафету молодша група спортсменів", - пише dniprorada.gov.ua.

Ці змагання з веслування крім усього іншого є відбором до входження у збірну команду України для участі у двох спортивних заходах найвищого рівня. Перший - це  Чемпіонат Європи в м. Пловдив (Болгарія), а другий і найважливіший - Чемпіонат Світу в м. Мінск (Білорусія).
У боротьбі в ці дні на Дніпрі беруть участь найсильніші молоді веслувальники України, частина з яких уже мають титули чемпіонів.  Понад 400 спортсменів із 20 областей нашої держави будуть змагатися на дистанціях 200, 500, 1000 та 5000 метрів. Головний суддя змагань – суддя національної категорії В’ячеслав Грязнов.

Олеся Штефан

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив