Янгольский концерт триватиме два дні

Янгольский концерт триватиме два дні

Концерт патріотичної пісні «Ангели тебе оберігають» триватиме 10 та 11 червня.

Сьогодні о 18.30 та завтра о 17.00  у театрі ім. Шевченка в рамках програми мера міста «Дніпро – культурна столиця» відбудеться безкоштовний "Ангели тебе обірігають". ПРотйого підготовку та організацію начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради Євген Хорошилов сказав так:

dnepr-ato

«Головним режисером і сценаристом концерту виступив ветеран АТО, актор театру ім. Шевченка Ігор Кирильчатенко. Завдяки реалізації програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – культурна столиця» міська рада має можливість фінансово підтримати цю важливу акцію. Маю надію, що відвідавши концерт, люди замисляться про події, які відбуваються у нашій країні, оцінять ситуацію і зроблять у майбутньому усе можливе, щоб такого більше не повторилося, щоб на нашій землі був мир. Отож, запрошуємо всіх на цю непересічну і цікаву подію».

Як зазначив сам Ігор  Кирильчатенко, концерт був написаний  в зоні АТО: «Будучи в окопах, я підбирав пісні, у тому числі написані як бійцями, так і для них. Але цей концерт не лише про АТО, він і про козацьку добу, революцію Гідності. Головна мета акції – показати, що ми, українці, - сильна нація воїнів, які завжди були готові захищати себе і свою країну".

Свою оригінальну назву концерт отримав від малюнку, який подарувала й підписала кіровоградська другокласниця . Саме так дівчинка інтерпретувала літери А, Т і О  – «Ангели тебе оберігають». Участь у концерті візьмуть молоді актори театру, оркестр та балет.

Олеся Штефан

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив